Hakkımızda | Uzman Akademik Danışmanlık ve Tez Destek Merkezi
Hakkımızda
2021 yılından bugüne hizmet faaliyetleri yürüttüğümüz çalışma alanlarında, danışmanlık hizmeti veren firmalara danışmanlık sağlayarak dolaylı olarak katkıda bulunuyor iken tanıklık ettiğimiz aksaklıkları tam anlamıyla giderebilmek amacıyla alanında uzman hocalarımız ile sizin için önem arz eden çalışmalarınıza doğrudan destek olabilmek, kuruluşumuzun temel amacıdır.
 
Danışmanlık desteği talep edeceğiniz hizmet faaliyetlerimiz kapsamında karşılıklı hak ve sorumluluklarımızın garantisi olarak tüm hizmetlerimiz faturalandırılmaktadır.
 
Benzer şekilde karşılıklı güven tahsis edebilmek ve hizmet faaliyetlerimiz kapsamında tecrübe ve uzmanlıklarımızın yetkin ve yeterli olduğunu taahhüt edebilmek amacıyla tüm hizmetlerimiz için geçerli olan kabul görülmemesi durumunda ; nihai olgunluğa erişene kadar danışmanlık sağlamak, ücret talep etmemek, alınan ücreti iade etmek alternatiflerimiz arasındadır.
 
En ufak bir aksaklığa sebebiyet vermemek amacıyla tüm teknik detayları çalışma sürecimizin en başında görüşlerinize sunuyoruz.
 
Özet olarak beyan edilen tüm ifadeleri eksiksiz yerine getirmeliyiz ki hakimiyet, netlik ve güven bağlamında çalışma sürecimizi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilesiniz.

 

Hemen Ara
WhatsApp